KONST / Litografier / Litografi 13864321

nr 1386 4321

Hans Arnold

(1925-2010), Sverige

Litografi, Hans Arnold (1925-2010), Sverige, "Trollspel". Signerad, numrerad 7/75. Bladets mått: 53x39cm, oramat löst blad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:53:29

26/2 11:04:49 1      1.000 kr
7/3 16:29:28 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 mar

Hans Arnold

Läs mer om Hans Arnold